کدوم دوره به دردم میخوره؟

کدوم دوره به دردم میخوره؟

خدمات ما

آماده‌ی تغییر شخصیت خود هستید؟

جمع‌های اجتماعی

شامل 18 مرحله برای جذب در: «، محل کار، تور، دورهمی، گروه مجازی»

مشاوره تیپ

بهترین استایل لباس پوشیدن رو یاد بگیر

اعتماد به نفس

53 روش داشتن اعتماد به نفس

بادی لنگوییج

تدریس ۸۰ نکته زبان بدن

بازی‌های روانی

گرفتن اعتماد به نفس کاذب دختر

اشتباهات

کارگاه 8 ساعته 400 اشتباه

نظرات برخی دانش آموختگان

مردان آلفای آکادمی روان زن

Untitled-1

استاد محمد راد

دانشجوی دکترای روانشناسی

آکادمی روانشناسی زنان از سال ۹۵ با توجه فقدان آموزشهای لازم برای آقایان در حوزه شناخت جنس زن، ازدواج و زناشویی فعالیت پژوهشی خود را آغاز کرد.
ابتدا تحقیقات اولیه استاد راد در سال ۹۵ در دانشگاه در قالب پایان‌نامه ارائه شد سپس در دی ماه سال ۱۳۹۶ حاصل تحقیقات این مجموعه در کانال تلگرامی روان زن (https://t.me/ravanezan) منتشر شد
پس از آن با توجه به استقبال جامعه از این مباحث و ادامه روند پژوهشی این کانال به مرور توسعه یافت و دوره‌هایی برای آموزش به آقایان تدوین و ۱۵ دوره به صورت تلفنی و حضوری برگزار شد. پس از آن این دوره‌ها ضبط و عرضه گردید.
سپس آکادمی روانشناسی زنان در مورد مسائلی همچون مبانی و اصول روانشناسی زنان، اشتباهات آقایان در رابطه با زنان، اعتماد به نفس، مردگونگی، زبان بدن، مرد آلفا، روانشناسی کاریزما، نحوه دیالوگ با همسر، شوخ طبعی حاضر جوابی، بذله گویی، بلوغ، مشاوره تیپ و استایل مرد آلفا، استوری تلینگ، مکانیزم های جمع‌های اجتماعی بازی‌های روانی و…. به آموزش و پژوهش ادامه داد.

تا کنون این مجموعه بزرگترین مجموعه آموزش روانشناسی زنان و کاریزما به آقایان بوده و در سال‌های پیش رو بنا دارد تا دوره‌های جدید آموزشی و نتایج جدید پژوهشی خود را منتشر کند.

دوره جذب استادانه

بدون امتیاز 0 رای

آغازگرها، پل‌ها و روتین‌ها

میستری متد، دیالوگ عمیق، بذله گویی‌ پیشرفته
2,200,000 تومان